Zespół naszej kliniki tworzą profesjonaliści, którzy z pasją podchodzą do swojego zawodu.

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom dostępu do najnowocześniejszych technlogii i najwyższej jakości usług, stawiając zawsze Państwa komfort i osobiste potrzeby na pierwszym miejscu.

Marta Klamka-Witczak

Nazywam się Marta Klamka-Witczak, jestem magistrem kosmetologii oraz właścicielką Natural Beauty Clinic.
W 2009 roku ukończyłam studia na kierunku Kosmetologii. Od tego momentu doskonalę swoje umiejętności w tej dziedzinie, a także pogłębiam wiedzę zakresu medycyny estetycznej. Ukończyłam wiele szkoleń w Polsce, a także za granicą pod okiem wybitnych specjalistów. Dzięki temu, dbam o Wasze naturalne piękno zgodnie z najnowszymi trendami, przy użyciu bezpiecznych preparatów, metod zabiegowych i najwyższej klasy urządzeń. Jestem prekursorem modelowania ust kwasem hialuronowym techniką MKW Lips, Natural Lips oraz pierwszą w Polsce organizatorką największych Warsztatów z dr Asel Salimovą z zakresu toksyny botulinowej. Od wielu lat biorę udział w licznych kongresach Medycyny Anty-Aging.
Z pasji do pomagania innym, jestem studentką Wydziału Medycznego i Nauk o Zdrowiu na kierunku Ratownictwa Medycznego, gdzie angażuję się i doskonalę swoją wiedzę na temat ludzkiego ciała. Prywatnie jestem żoną Piotra i mamą Amadeusza oraz Amandy.

Natalia

Kosmetolog

Kasia

Manager

Dominika

Przekłucia uszu oraz nosa metodą Blomdahl