wypełnienie ust kwasem hialuronowym o różnej gęstości.

wypełnienie ust kwasem hialuronowym o różnej gęstości.

Toksyna botulinowa powoduje czasowe rozluźnienie napięcia mięśnia, w który wstrzyknięty został preparat. Botox niweluje przekaźnictwo neurowo-mięśniowe na linii mózg-tkanka. Brak przepływu impulsów oznacza, że mięśnie pomimo sygnału nie kurczą się. Dzięki temu włókna kolagenowe nie są rozciągane, a powstawanie zmarszczek zostaje zahamowane na okres działania botox’u.

modelowanie twarzy kwasem hialuronowym.

niechirurgiczny zabieg miejscowy polegający na podaniu do skóry właściwej preparatów rewitalizujących, witaminowych lub leków za pomocą drobnych i gęstych nakłuć.

nazywane również PRP, to skoncentrowane płytki krwi. Są zawieszone w osoczu krwi, które uzyskuje się poprzez pobranie krwi od pacjenta. Osocze krwi jest bardzo bogate w składniki aktywne, a przede wszystkim naturalne dla człowieka. Są to między innymi substancje i czynniki wzrostu niezbędne do naprawy oraz odbudowy tkanek i naczyń krwionośnych.

to dwa preparaty krwiopochodne, które pozyskiwane są z krwi pobranej od pacjenta. Po odpowiedniej obróbce stanowią one koktajl substancji aktywnych – czynników wzrostu i płytek krwi, które skutecznie rewitalizują skórę.

to preparaty do iniekcji, które mają za zadanie odbudować strukturę starzejącej się skóry. Ich celem jest odnowa i biorestrukturyzacja, co odbywa się poprzez silną stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, czyli białek odpowiedzialnych za jędrność i gęstość skóry.

polega na wstrzyknięciu roztworu fosfatydylochiny do określonej partii ciała, co prowadzi do redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej.